İSGAM’A “KRİSTAL BARET” JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

İSGAM BAŞKANI DR. ÖMER VOLKAN GÖK:

“İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KÜLTÜRÜNÜ OLUŞTURMAK İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ"


İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Merkezi Derneği (İSGAM), iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin en prestijli ödülü olarak tanımlanan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen “Kristal Baret Ödülleri”nde jüri özel ödülüne layık görüldü.

Kristal Baret Ödül Töreni’nde konuşan İSGAM Başkanı Dr. Ömer Volkan Gök, iş sağlığı ve güvenliği konusunda anaokulundan başlayarak bir güvenlik kültürü oluşturmak, bu kültürü tüm tabana yaymak için var güçleriyle çalışarak projeler ürettiklerini belirti. Dr. Gök, “Kristal Baret Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmek bizim için çok önemli, İSGAM olarak bizi bu ödüle değer gören herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

7 KATEGORİ VE 10 DALDA ÖDÜL VERİLDİ

İş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalığın artırılması, iyi uygulama örneklerinin geliştirilmesi ve örnek çalışmalara imza atılması için firmaların teşvik edilmesini amaçlayan Kristal Baret Ödülleri 15 Aralık’ta sahiplerini buldu.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “2’inci Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ve Fuarı-IOHS EXPO” bünyesinde verilen “Kristal Baret Ödülleri”nde; 7 ayrı kategori ve 10 ayrı dalda ödül verildi.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törende, İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin en prestijli ödülü olarak kabul edilen “Kristal Baret Ödülleri”nde İSGAM, sosyal sorumluluk, proje ve iyi uygulama örnekleri sağlaması dolayısıyla Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

http://www.ticarihayat.com.tr/haber/ISGAM-A-Kristal-Baret-Juri-Ozel-Odulu/28174